Hotelowa mapa Polski obfituje w obiekty zaszeregowane w różnych standardach. Na mapie tej, znajdują się również miejsca, które mimo, że nie określają się mianem hotelu – to z hotelami mogą walczyć o pierwsze miejsce w sposobie podejścia do Gościa, jakości świadczonych usług, a często także wyjątkowym pomysłem na siebie, który pokochali odwiedzający.

Chcielibyśmy przedstawić dziś sześć wybranych przez nas obiektów, które posiadają unikatową duszę i to „coś”, co sprawia, że wyróżniają się na tle konkurencji.

  1. Pałac i Folwark Galiny, Galiny, warmińsko-mazurskie

Na 300 hektarach kryje się wybudowany w 1589 roku pałac oraz zabytkowa zabudowa folwarczna wraz ze stajniami, stawami i lasami. To miejsce idealne dla miłośników i pasjonatów koni.

Więcej o obiekcie: https://visiton.pl/hotele-w-polsce/ad/590-palac-i-folwark-galiny.html

  1. Resort & SPA Talaria, Trojanów, mazowieckie

Nieopodal Warszawy znajduje się obiekt,  w którym weekendy zarezerwowane są wyłącznie dla kobiet. To właśnie tu stworzona została formuła „wellinclusive”, dzięki której pobyt każdego Gościa będzie wyjątkowy.

Więcej o obiekcie: https://visiton.pl/hotele-w-polsce/ad/5678-talaria-resort-spa.html

  1. Dolina Charlotty Resort & SPA, Strzelinko, pomorskie

Dolina Charlotty to nie tylko luksusowy obiekt, ale także niezapomniane noclegi w domkach na drzewach, a także cykliczny festiwal Legend Rocka, który gościł takie sławy jak Carlos Santana czy ZZ Top.

Więcej o obiekcie: https://visiton.pl/hotele-w-polsce/ad/5833-dolina-charlotty-resort-spa.html

  1. Sand Valley Golf Resort, Pasłęk, warmińsko-mazurskie

Przestronne wille o skandynawskim designie połączonym z amerykańskim duchem położone tuż przy mistrzowskim polu golfowym to właśnie Sand Valley w Pasłęku.

Więcej o obiekcie: https://visiton.pl/osrodki-wczasowe-w-polsce/ad/5741-sand-valley-golf-resort.html

  1. Redyk SKI & Relax, Ząb k. Zakopanego, małopolskie

Połączenie tradycji z nowoczesnością – to definicja obiektu Redyk. Dzięki położeniu (w najwyżej położonej miejscowości w Polsce) z okien obiektu rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na Tatry.

Więcej o obiekcie: https://visiton.pl/hotele-w-polsce/ad/6141-redyk-ski-relax.html

  1. Kurpiowska Kraina, Wykrot k. Myszyńca, mazowieckie

Kurpiowska Kraina to kompleks położony nad zalewem Wykrot. W jego skład wchodzą nie tylko miejsca noclegowe, ale także kompleks sportowy, stanica wodna oraz amfiteatr z widownią na tysiąc miejsc.

Więcej o obiekcie: https://visiton.pl/osrodki-wczasowe-w-polsce/ad/5834-kurpiowska-kraina.html