Turystyka i podróże. Pojęcia które można znaleźć w każdym słowniku i zapewne wielu innych książkach. Dla każdego to jednak znaczy coś innego. Dla nas to pasja i szansa poznawania nowych miejsc i nieustannego rozwoju.

Z turystyką związaliśmy się zupełnie przypadkiem lata temu na różnych etapach. Żadne z nas nie podejrzewało jednak, że będzie to coś więcej niż kolejny epizod życiowy. Okazało się się zupełnie na odwrót i w tej chwili jest to dla nas coś więcej. To połączenie dobrego z pożytecznym – to pasja, szansa rozwoju osobistego i przy okazji praca 😉

Mieliśmy przyjemność pracować w wielu ciekawych hotelach i poznać hotelarstwo nieco  „od kuchni” teraz podróżujemy po Polsce i staramy się dzielić wartościową wiedzą z Wami, osobami czytającymi ten blog. Nasza idea jest prosta, każde miejsce, w którym przebywamy,  staramy się opisać najbardziej obiektywnie jak to możliwe abyście poznali rzeczową opinię na temat pobytu w danym miejscu. Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy Wam podjąć decyzję o wyborze idealnego miejsca na spędzenie wolnego czasu. Świat nabrał rozpędu i znalezienie kilku chwil na naładowanie baterii jest coraz trudniejsze. Mamy nadzieję, że decyzja podjęta z nami będzie słuszna!

Jeśli chcesz z nami współpracować lub zareklamować się u nas – pisz na adres: info@visiton.pl

DoZwiedzenia to część naszego większego projektu – VisitON, nad którym pracuje zespół zdeterminowanych specjalistów aby dać nową wartość dla rynku turystycznego w Polsce. Efektem jest powstanie rozbudowanego portalu turystycznego VisitON.pl noclegi w Polsce, gdzie znaleźć można obiekty noclegowe i atrakcje turystyczne z każdej kategorii oraz każdego regionu, a co najważniejsze, posortować je w kilku szybkich ruchach by otrzymać wyniki odpowiadające naszym oczekiwaniom.

Osobom, które są zainteresowane produktem „premium” – luksusowymi miejscami na wypoczynek, przygotowaliśmy przegląd najciekawszych miejsc na taki wypoczynek. Zapraszamy więc na HotelePremium.pl luksusowe hotele w Polsce po więcej szczegółów. Mamy nadzieję, że dobrze spędzicie czas na naszych stronach, a jeśli będziemy mogli Wam jakoś pomóc lub macie sugestie jak moglibyśmy usprawnić naszą pracę by dawać lepsze doświadczenie dla reszty świata – jesteśmy otwarci na nowości 😉

[instagram-feed]